Eurocross Türkiye, sigortalar, asistans şirketleri, otomobil üreticileri ve sadakat programı yapımcısı kurumlara gelişmiş yol yardım çözümleri sunmaktadır.

Kapsamlı ve güncel teknik hizmet sağlayıcısı ağı ile müşterilerinin her an yanında olan Eurocross, çekici, yol kenarı teknisyenleri, tamirci, çekim garajı, gümrük işlem ofisi, yedek parça sağlayıcılarından oluşan 4.000 hizmet sağlayıcı ile çalışmaktadır.

Türkiye’nin en uzak noktalarını bile 7/24 ulaşılabilir hale getiren Eurocross hizmet ağı, müşterilerine kaliteli ve uygun-fiyatlı yol yardım çözümleri sunarken sürücülerin kesintisiz ve tatmin şekilde mobilitesini sağlamaktadır.

Yol yardımı bölümümüz, asistans, araç ve tamir sektörlerinde yüksek tecrübe kazanmış teknik personel, araç uzmanları ve dosya yöneticilerine yer vermektedir. Donanımlı ekibimiz, otomobil fonksiyonlari, hizmet sağlayıcı kaynakları, sürücü psikolojisi, ve yerel ve uluslararası kural ve kanunlar hakkında yüksek kalifikasyonlara sahiptir.

Eurocross Türkiye’nin yerel ve uluslararası piyasada sahip olduğu yüksek  yol yardımı dosya hacmi, bu hacmin hizmet sağlayıcılarla süregelen ayrıcalıklı fiyat politikasına yansımasına neden olur. Bunun yanında, Eurocross Türkiye, yeni nesil bilişim uygulamaları ve teknik altyapisı ile sürücülerin problemsiz ve konforlu şekilde “yola devam” etmelerini sağlarken, ödeyici şirketlere hızlı aksiyon süresi ve minimun düzeyde hasar maliyeti vadeder.

Yol kenarı hizmeti

Eurocross, sürücülerin yolda beklenmeyen bir problem ile karşılaşması durumunda problemin gerçeklestiği noktaya, yol kenarı destek hizmetini ulaştırır. Bu hizmetin amacı, sürücüye en hızlı ve konforlu çözüm olarak teknik servis göndererek problemi en kisa sürede cozmek, tamir masrafını kontrol altına almak ve sürücü icin başağrısız bir süreç yönetmektir.

 

Çekici hizmeti

Türkiye genelinde konuşlanmış binlerce araçlık çekici ağı sayesinde, Eurocross, teknik problem veya kaza sonucu yolda kalan araçları hızlıca en yakın tamir merkezine ulaştırır. Eurocross iş ortağı çekiciler, nüfus yoğunluguna göre başı çeken şehirlerin yanı sıra her türlü coğrafyaya ve bölgeye anında hizmet ulaştırabilen bir portfolyoyu oluşturur ve hasar anında hemen hasar bölgesine yönlendirilir. Tüm çekim ihtiyaclari icin Eurocross’un hızlı ve düşük maliyetli bir çekim çözümü bulunmaktadır.

İkami Araç Hizmeti

Tamir süresince veya aracın tamamen pert olması durumunda, Eurocross, sürücülere ikami araç desteği sağlamaktadır. Genelde sanılanin aksine, hızlı ve sürekli bir şekilde ikami araç tahsisi belki de müşterilerin memnuniyetini etkileyen en büyük faktördur. Bu süreç, temiz ve kesin bir süreç olmasının yanısıra, doğru pratikler uygulanmazsa, müşteri icin çok sorunlu bir sürece de dönüşebilir.

Bayram tatili sırasında Türkiye’nin uzak bir köşesine, veya Istanbul gibi kalabalık bir şehirin iş sonrasi trafiğinin tam ortasına bir ikami araç ulaştırmak kolay bir görev değildir. Bu, çok iyi hazırlık, kaynakların verimli kullanılmasi ve güçlü hizmet sağlayıcı ilişkileri gerektirir.

Eurocross Türkiye’nin yüksek ikami araç iş hacmi, yerel ikami araç sağlayıcılarıyla ayrıcalıklı anlaşmalar yapabilmesine ve profesyonel, iyi tanımlanmış ve ekip çalışmasına dayalı işbirliği ile diğerlerinin ulaşamadıği noktalara anında ve sürekli ulaşabilmesini sağlar.

Bunun üzerine, her bir vakada ulaşılmaya çalışılan “%100 müşteri memnuniyeti” motivasyonu, Eurocross Türkiye Yol Yardım ekibini, hayatın sürücülere karşı öngördüğü beklenmedik her türlü sürprizine karşı göğüs germeye hazırlar.

 

Yedek Parça Temini

Eurocross, ihtiyaç duyulan bir yedek parça tamirhanede mevcut olmadığı takdirde, o parça için bir araştırma yapar ve parçaların Türkiye’nin herhangi bir noktasına en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar.

Araç Tamir Takibi

Eurocross, aracın tamirhanede olması durumunda, iş ortakları için detaylı bir hasar raporu hazırlar. Bu raporun içeriğinde teşhis, tamirat süresi, tamirat masrafları ve yedek parça durumlari yer alır. Eurocross, grektiğinde, iş ortaklarının adına tamirat masraflarını da teminata alabilir.