Türkiye’nin lider asistans şirketlerinden Eurocross Türkiye, yerel ve uluslararasi pazarda medikal, konut, yol yardim ve sigorta destek hizmetleri vermektedir.

Merkezi İstanbul’da bulunan Eurocross Türkiye, sigorta, asistans ve hasar yüklenici şirketlere gelişmiş asistans hizmetleri sunarak, yüksek verimli, sorumlu ve şeffaf tasarruf çözümleri vadetmektedir.

Ana şirketimiz Eurocross Assistance, ulusal ve sınır-ötesi asistans çözümlerini 5 farklı ülkedeki ofisi ve dev global hizmet sağlayıcı ağı ile yönetmektedir.

Eurocross Türkiye ve Eurocross Assistance, Hollanda’nın en büyük sigorta kurumu olan ve kuruluşu 1811’e dayanan ACHMEA’ya aittir. ACHMEA, gerek brüt premium’ları itibariyle, gerek sağlık-harici premium’ları itibariyle Avrupa’nın en büyük sigorta şirketleri arasındadır.

Eurocross, hizmetlerini, yüksek kaliteli hastaneler, klinikler, kara ambulans şirketleri, çekiciler, yol kenarı teknisyenleri ve 4.700’ü aşkın çeşitli kurumdan oluşan dev hizmet sağlayıcı ağının etkin yönetimi ile gerçekleştirir.

Eurocross Turkey 7/24 Alarm Merkezi, acil ve planlı tedavi, maliyet kontrolü, yol yardımı vakaları ve sayısız benzer asistans çözümleri yönetimi ile müşteriler ve hizmet sağlayıcılar ile sürekli yakın temasta bir kordinasyon üssü olarak hizmet verir. Bu üste, doktor ve hemşirelerden oluşan bir medikal ekip, yol yardım uzmanları ve vaka yöneticileri ile beraber toplamda 150 çalışan görev almaktadır. Eurocross Türkiye, 4 ana dilde verdiği eşşiz hizmet ve yılda 100.000 vakalık bir dosya hacmi ile sadece Türkiye’nin değil, bölgenin en kapsamlı ve etkin asistans pratiklerinden bir tanesini sürdürmektedir.