Hizmetler

 • Medikal Asistans

  Eurocross Türkiye, medikal asistans alanında bölgenin lider şirketlerindendir. Uluslararası sigorta ve asistans şirketleri, sağlık örgütleri ve devlet organları düzeyinde, bu kurumların bünyelerinde bulundurdukları sigortalı veya üyelerine 7/24 asistans hizmetleri sunan Eurocross Türkiye, Türkiye ve dünya genelinde 5000’e yakın hizmet sağlayıcıdan oluşan kapsamlı bir hizmet ağına sahiptir. Bu ağda bulunan hizmet sağlayıcılar asistans hizmetlerinin gereksinimleri gereğince,... Read more »

  Meer over {{data.teaser_title}}
 • Medikal Maliyet Yönetimi

  Eurocross Maliyet Kontrolü Programı, Eurocross Türkiye operasyonlarının merkezinde yer alarak, her sene dünyanin önde giden birçok asistans ve sigorta kurumlarının Eurocross safhına geçmesini sağlamaktadır. Program, uluslararası ve yerel sigorta şirketleri, asistans şirketleri, ve sağlık harcama yüklenicilerinin yaratıcı ve teknik çözümler vasıtasıyla tedavi kalite-fiyat dengesini optimize etmelerini sağlar. Eurocross’un maliyet kontrolü hizmetleri, gücünü, sağlık sektörü ve... Read more »

  Meer over {{data.teaser_title}}
 • Yol Yardim

  Eurocross Türkiye, sigortalar, asistans şirketleri, otomobil üreticileri ve sadakat programı yapımcısı kurumlara gelişmiş yol yardım çözümleri sunmaktadır. Kapsamlı ve güncel teknik hizmet sağlayıcısı ağı ile müşterilerinin her an yanında olan Eurocross, çekici, yol kenarı teknisyenleri, tamirci, çekim garajı, gümrük işlem ofisi, yedek parça sağlayıcılarından oluşan 4.000 hizmet sağlayıcı ile çalışmaktadır. Türkiye’nin en uzak noktalarını bile... Read more »

  Meer over {{data.teaser_title}}
 • Sağlık Yönetimi Hizmetleri

  Eurocross Türkiye Sağlık Yönetimi Hizmetleri, sağlık harcamaları yüklenicileri, hastaneler, klinikler ve hastalar arasında köprü görevi görerek, süreçlerde görülen kordinasyon sıkıntılarını gidermede, verimliliği artırmada, yükleniciler için maksimum tasarruf sağlamada ve hasta memnuniyetini artırmada öncülük sağlar. Hızlı vaka yönetimi ve evrak işlemleri prosedürü ile, Özellikli Sağlık Yönetimi, sağlık yüklenicilerilerinin ve hastanelerin dosya işlemlerini üstlenir ve tüm safhalar... Read more »

  Meer over {{data.teaser_title}}